O firmie

Agencja pracy POLRAB, której jesteśmy właścicielem, oferuje innowacyjne metody współpracy. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, starając się sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Jesteśmy gotowi na wszelkie wyzwania. Nie boimy się trudnych zadań, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Pomagamy zarówno pracownikom z Ukrainy znaleźć zatrudnienie w Polsce, jak i polskim przedsiębiorcom znaleźć pracownika z Ukrainy. Działając na obydwu polach, dokładnie znamy realia polskie, jak i ukraińskie.

W zakresie naszych usług znajdują się inteligentne rozwiązania, dopasowane do aktualnych kadrowych potrzeb polskich przedsiębiorców, jak i pracowników z Ukrainy. Proces rekrutacji, z naszą pomocą przebiegnie w sposób skuteczny, szybki i bezproblemowy.

Zatrudniani przez nas eksperci dostarczają nowatorskie, nieszablonowe rozwiązania z zakresu HR, które wspierają rozwój polskich przedsiębiorców, a jednocześnie pomagają zaaklimatyzować się pracownikom z Ukrainy na polskim rynku pracy. Szukanie pracy nie jest proste, tak samo jak znalezienie idealnego pracownika. Jako agencja pracy pomagamy w tego typu działaniach.